3Ds Max ile kaliteli mimari render almak göründüğü kadar zor değildir!

Merhaba ben Can Kuşkon;

Online 3Ds Max Eğitimleri ile Mimarlık Öğrencilerine nasıl daha etkileyici renderlar alabileceklerini öğretiyorum.

3Ds Max'i gerçek profesyonel projelerde kendi yaptığım gibi tüm aşamalarını adım adım anlatıyorum. Düzenli olarak Ücretsiz online eğitimler yayınlıyorum ve bu şekilde Türkiye'nin her köşesindeki yeni başlayan veya kendini geliştirmek isteyen mimar adaylarına kariyerlerinde birazcık olsun yol gösterici ve destek olmayı amaçlıyorum.

Sonuç odaklı mimari görselleştirme eğitimleri nedir?

Derslerimde sadece yalın 3Ds Max kullanımını anlatmanın dışında senelerin verdiği tecrübe ile mimari tasarımların nasıl daha basit ve kısa yollardan pratik bir şekilde oluşturulabileceğini gösteriyorum.

Bütün eğitimlerimde mutlaka örnek sahne olarak piyasadan gelene gerçek projeleri kullanıyorum ve dersle ilgili tüm sahne, hazır obje, texture dosyalarını daima paylaşıyorum.

Eğitimlerden yararlanan öğrencilerin doğru çalışma ölçekleri ile, gerçek sorunlarla karşılaşarak, hızlıca piyasa koşullarına adapte olabileceğini biliyorum.  

Öğrenci de olsanız, çalışan da olsanız mimari görselleştirme işini gerçek bir meslek haline getirerek, ciddi bir gelir kaynağı elde etmek daima mümkündür!

Herhangi bir kursa gitmeye gerek kalmadan kendi bilgisayarının başında piyasaya yönelik Gerçekçi Render çalışmaları yapmaya aşağıdaki ücretsiz eğitim setlerimi ve derslerimi inceleyerek başlayabilirsin.

En Çok İzlenen Dersler

Gündüz İç Mekan Aydınlatma Ayarları

Ücretsiz 3Ds Max Dersleri

Gerçekçi bir iç mekan aydınlatmasının basitçe nasıl yapılması gerektiğini anlatıyorum.

Gerçekçi Zemin Kaplama Yapımı

Ücretsiz 3Ds Max Dersleri

Hızlıca zemin oluşturmayı sonrasında da ahşap ve mermer gibi kaplamaların nasıl döşendiğini anlatıyorum

IES Light kullanımı ile
İç Mekan Aydınlatma

Ücretsiz 3Ds Max Dersleri

vRay IES Light Kullanımı ile spot gibi iç mekan aydınlatmalarının kolayca nasıl yapılması gerektiğini anlatıyorum.

Ücretsiz Kaynaklar

Kaplama Arşivi


Gerçekçi malzemeler yaratmak için farklı nallar için map dosyaları ile bilikte yüksek çözünürlüklü kaplama arşivimi inceleyebilir ve kullanabilirsin.

HDRI Dosyaları


Doğal dış mekan atmosferleri yaratmak için farklı gün koşullarında yüksek çöznürlüklü HDRI arşivimi inceleyebilir ve kullanabilirsin.

Ücretsiz Dersler


100'ü aşkın ücretsiz ders videolarım arasında dolaşabilir, her dersin paylaşılan sahne dosyalarını bilgisayarına indirebilirsin.

Ömer Emre Karaaslan

Öğrenci - Bursa

"Can Bey. Bir iki senedir sizin videolarınızdan çok faydalandım ve her defasında size teşekkür ettim, dua ettim. 3Ds Max'i tamamen sizin videolarınızdan öğrendim diyebilirim. Ülkemize, vatanına bu şekilde hizmet eden nitelikli bireyleri her zaman takdir etmişimdir. Emeğinize sağlık gerçekten. Sorularımı da hiç cevapsız bırakmadığınız için ayrıca teşekkür ederim."

Çiğdem Solak

Öğrenci - İzmir

"Sizi yeni keşfettim ve inanamıyorum! O kadar yalın bir anlatımla bu kadar çok video'yu hemde türkçe olarak bir araya getirmişsiniz. Türkiye'deki mimarlık öğrencileri için bir karşılık dahi beklemeden harika bir hizmet veriyorsunuz. Yeni ders ve eğitim setlerinizi heyecan ile bekliyorum.."

0 +
Abone
0 +
Premium Öğrenci
0 +
Ücretsiz Ders

3Ds Max ve Vray Destek Hattı

Öğrencilerin mimari görselleştirme konusunda kendilerini geliştirebilmek için daima soru sormaları gerekmektedir. Çalışmalar sırasında karşılalan basit sorunlarla vakit kaybetmeden biran evvel sonuca odaklanmak gelişim açısından çok faydalıdır. Bu sebeple 3Ds Max çalışmalarında aksaklık yaşayan herkesin sorularını bizzat yanıtlamaktayım. Ayrıca tüm ders içeriklerini öğrencilerden gelen talepler üzerine oluşturmaktayım. Baitçe aşağıdaki linkten form doldurarak veya direkt [email protected] adresine mail atarak sorularınızı sorabilir renderlarınız için analiz talep edebilirsiniz.

Özellikle sıralı videolardan oluşan eğitim setlerimde Autocad dosyasından 0'dan başlayarak tüm modelleme, malzemelendirme, aydınlatma ve render aşamalarını adım adım anlatıyorum. Bu yöntem ile ders videolarında izledikleriniz aynen kendi bilgisayarınız başında uygulama imkanı bulabiliyorsunuz.

Uzun seneler boyunca verdiğim eğitimler sonucunda uzaktan 3Ds Max öğreniminde en etkili yolun bu şekilde olduğuna inanıyorum. Pratik yapmak bu işin olmazsa olmazıdır. Bu dersler ile uygulamaları sonuna kadar yapan, takıldığı yerlerde sorular soran öğrencilerin gelişimlerinin muazzam olduğunu görüyorum.

Aşağıdaki ücretsiz eğitim setlerim ile online 3Ds Max eğitimini hemen deneyimlemeye başlayabilirsiniz. 

Ücretsiz 3Ds Max Eğitim Setleri

5.0

İç Mekan Mutfak Modelleme

Baştan sona, gerçek bir mutfak planından başlayarak, adım adım anlattığım, ücretsiz iç mekan mimari modelleme eğitim seti.

  • 8 Adet Video Ders
  • Süre: 2 Saat 10 Dk.
  • İndirilebilir Sahne ve Ders Dosyaları
5.0

Dış Mekan Bina Modelleme

Baştan sona, gerçek bir apartman planından başlayarak, adım adım anlattığım, ücretsiz dış mekan mimari modelleme eğitim seti.

  • 7 adet Video Ders
  • Süre: 2 Saat 30 Dk.
  • İndirilebilir Sahne ve Ders Dosyaları

Can Kuşkon Kimdir?

Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum.
Bilgisayar ortamında 3 boyutlu modelleme, tasarım ve stok fotoğrafçılığı alanlarında çalışmaktayım. 

Profesyonel çalışma hayatına, 2005 yılında "Ulutaş" firmasında mega yatların iç mekanlarını tasarlayarak başlamıştım. Daha sonra 2010 senesinde kendi şahıs firmasını kurarak tamamen 3 Boyutlu Mimari Modelleme ve Görselleştirme alanına yöneldim.
 
Seneler içerisinde Tuncay Çavdar başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok başarılı mimar ve tasarımcıları ile çalıştım. Toplu konut projelerinden dev ofis bloklarına, tatil köylerinden termal kasabalara kadar Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük projelerinin 3 boyutlu görselleştime çalışmalarında bizzat proje liderliği yaptım.

Geçtiğimiz 5 sene boyunca Nişantaşı Üniversitesi iç mimarlık bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştım. Bilgisayar destekli tasarım, Malzeme, Aydınlatma ve Ergonomi derslerini verdim.

Premium Eğitim Setleri

İç Mekan Banyo Görselleştirme Eğitim Seti

İç Mimarlık öğrencileri için baştan sona, bir BANYO sahnesi üzerinden, adım adım anlattığım, profesyonel mimari modelleme, görselleştirme  ve iç mekan
gerçekçi render alma eğitim seti.

İç Mekan Mutfak Görselleştirme Eğitim Seti

İç Mimarlık öğrencileri için baştan sona, bir MUTFAK sahnesi üzerinden, adım adım anlattığım, profesyonel mimari modelleme, görselleştirme  ve iç mekan
gerçekçi render alma eğitim seti.

Dış Mekan Görselleştirme Eğitim Seti 

Dış Mekan modelleme ve görselleştirme eğitim setinde mevcut piyasadan gelen bir mimari dış mekan projesini alarak modelleme aşamasından en son render aşamasına kadar her ayrıntısını ile adım adım anlatıyorum.

>