Merhaba,  

Premium Eğitim Setlerine Hoşgeldin

Az sonra satın aldığın eğitim seti ile ilgili bir bilgilendirme e-postası alacaksın.

Not: Web siteme giriş yaptığın sürece satın aldığın eğitim setleri daima sana görünür olacaktır.

Online eğitim setine başlamadan önce, bu eğitimlerden en yüksek faydayı sağlayabilmen için sana biraz bilgi vermek istiyorum

Eğitim setlerinin içeriklerini nasıl kurguluyorum?

 1. 1
  Piyasadan bana gelen gerçek bir modelleme ve görselleştirme işini Autocad planından başlayarak, kendi profesyonel çalışmalarımda yaptığım gibi , videolar ile adım adım anlatıyorum.
 2. 2
  Buradaki adım adım aşaması çok önemli. Çünkü Gerçekçi bir final sahnesi ve satışa hazır bir render görüntüsünü oluşturmak için bu adımları sırası ile takip etmek gerekiyor.
 3. 3
  Bu yüzden eğitim setini kurgularken videoları özellikle her aşamayı gösterecek şekilde küçük parçalara böldüm. Bu şekilde takip etmek uzun videolara göre çok daha kolay olacaktır.

Eğitim videolarını izlerken maximum fayda sağlaman için göz önünde bulundurman gereken tavsiyelerim;

 • Başlangıç ve sıralama
  Profesyonel çalışmalara nasıl başladığımı ve hangi aşamalar ile ilerlediğim.
 • Sorunlar ve düzeltmeler
  Ne tip sorunlarla karşılaştığım ve Sorunlara nasıl çözümler ürettiğim.
 • Kendi bilgisayarın üzerinde uygulama
  Tüm aşamaları kendi bilgisayarında tekrar ederek, bir 3ds max sahnesinin, nasıl gerçekçi bir render görüntüsüne dönüştürdüğüm.

Aklından Çıkartma

"Hiçbir 3Ds Max sahnesi birbirinin aynısı olamaz."

3D Max üzerinde yarattığın her sahne, objelerin konumlarından, aydınlatmaların detaylı yerleşimine ve bilgisayarının kapasitesinden, 3ds max programının versiyonuna kadar bir çok etkenden etkilenmektedir.

Dolayısı ile ne kadar bu eğitim setinde gösterilen aşamalar birebir uygulansa da, kendi özel durumuna göre daima değişik sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu eğitim setindeki aşamaları sadece birebir uygulamaktansa, anlattıklarımın altında yatan mantığı basitçe deneme-yanılma yöntemi ile kavramaya çalışarak programı istediğin amaç için kullanmayı öğrenmeye başlayabilirsin.

Bütünü görebildiğin sürece piyasadan alacağın herhangi bir projeyi rahatlıkla işe yarar ve doğru bir çizimle ortaya koyabilirsin.

"Başarıya ulaşmak ancak sabır ve çalışma ile mümkün olmaktadır."

Teknik Destek

Eğitim seti ve web sitesi kullanımı ile alakalı herhangi teknik bir aksaklık yaşamanız durumunda,
(Video görüntüleyeme, siteye giriş yapamama, şifre unutma, hesap sorunları, indirme sorunları vb.)
[email protected] adresine mail atarak veya 0539 320 6490 nolu telefondan Barış isimli arkadaşımıza Whatsapp üzerinden ulaşarak sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz. 

>