Premium Eğitim Setlerine Hoşgeldin

Web sitesine giriş yaptıktan sonra satın aldığın eğitim setleri daima sana görünür olacaktır. Az sonra satın aldığın eğitim seti ile ilgili bir bilgilendirme e-postası alacaksın.

Online eğitim setine başlamadan önce, bu eğitimlerden en yüksek faydayı sağlayabilmek için sana biraz bilgi vermek istiyorum

Eğitim setlerinin içeriklerini nasıl kurguluyorum?

Piyasadan bana gelen gerçek bir modelleme ve görselleştirme işini Autocad planından başlayarak, kendi profesyonel çalışmalarımda yaptığım gibi , videolar ile adım adım anlatıyorum.

Buradaki adım adım aşaması çok önemli. Çünkü Gerçekçi bir final sahnesi ve satışa hazır bir render görüntüsünü oluşturmak için bu adımları sırası ile takip etmek gerekiyor. Bu yüzden eğitim setini kurgularken videoları özellikle her aşamayı gösterecek şekilde küçük parçalara böldüm. Bu şekilde takip etmek uzun videolara göre çok daha kolay olacaktır.


Bu aşamaları izlerken daima göz önünde bulundurman gerekenler;

  • Profesyonel çalışmalara nasıl başladığımı ve hangi aşamalar ile ilerlediğimi.
  • Ne tip sorunlarla karşılaştığımı.
  • Sorunlara nasıl çözümler ürettiğimi.
  • Tüm aşamaları kendi bilgisayarında tekrar ederek, bir 3ds max sahnesinin, nasıl gerçekçi bir render görüntüsüne dönüştürdüğümü.

Aklından Çıkartma

3D Max üzerinde yarattığın her sahne, objelerin konumlarından, aydınlatmaların detaylı yerleşimine ve bilgisayarının kapasitesinden, 3d max programının versiyonuna kadar bir çok etkenden etkilenmektedir.

Dolayısı ile ne kadar bu eğitim setinde gösterilen aşamaları birebir uygularsan da, kendi özel durumuna göre daima değişik sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Hiçbir 3D Max sahnesi birbirinin aynısı olamaz.

Bu eğitim setindeki aşamaları sadece birebir uygulamak senin ekranında da aynı sonuçları doğurmayacaktır.
Fakat, anlattıklarımın altında yatan mantığı basitçe deneme-yanılma yöntemi ile uygulayarak programı bu amaç için kullanmayı öğrenmeye başlayacaksın.

Bütünü gördüğün için de, piyasadan alacağın herhangi bir projeyi kesinlikle işe yarar ve doğru bir çizimle ortaya koyacaksın.

"Başarıya ulaşmak ancak sabır ve çalışma ile mümkün olmaktadır." 

Teknik destek için

Eğitim seti ve web sitesi kullanımı ile alakalı herhangi teknik bir aksaklık yaşamanız durumunda,
(Video görüntüleyeme, siteye giriş yapamama, şifre unutma, hesap sorunları, indirme sorunları vb.)
[email protected] adresine mail atarak veya 0539 320 6490 nolu telefondan Barış isimli arkadaşımıza direkt ulaşarak sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz. 

>