Eğitim Setleri

Tüm eğitim setleri...
 • Tüm eğitim setleri...
 • Konu Başlıkları
 • Ücretsiz Eğitim Setleri
 • Premium Vray Render Eğitim Setleri
 • Premium Dış Mekan Eğitim Setleri
 • Premium Corona Renderer Eğitim Setleri
 • Lumion ile Mimari Animasyon Eğitim Seti
 • Erişim
 • ÜCRETSİZ Eğitim Seti
 • Ücretli Corona Eğitim Seti (Kapalı)
 • Ücretli Vray Eğitim Seti (Kapalı)
 • Ücretli Mimari Animasyon Eğitim Seti

Ücretli Mimari Animasyon Eğitim Seti

Başlagınç düzeyi

Bu eğitim setinde havuzlu, bahçeli bir villa projesini peyzaj detayları ile birlikte hem iç hem dış modelinin nasıl bir mimari animasyona dönüştürüldüğünü anlatıyorum. Lumion 10 programını kullanarak anlattığım bu mimarti animasyon eğitim setinden Lumion ile hem mimari animasyon yapmayı hemde normal render almayı gösteriyorum. Modelimizi hazır olarak lumion programına çağırdığımız eğitim setine hem iç mekan detaylarını hemde dış mekan tüm ayrıntıları adım adım anlatıyorum.

76 Ders - Henüz başlamadın

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Orta - İleri düzey

Bu eğitim setinde kendi kişisel markam olan Can Kuşkon 3D Studios’a bir stand tasarlayarak bu işin nasıl yapıldığını sizlere sırasıyla anlatıyorum.

18 Ders - Henüz başlamadın

Ücretli Corona Eğitim Seti (Kapalı)

Başlangıç - Orta düzey

Bu eğitim setinde havuzlu, bahçeli bir villa dış mekan projesini peyzaj detayları ile birlikte nasıl çizildiğini baştan sona anlatıyorum. 3Ds Max 2020 Corona 4.0 ve Forset Pack plugin programını kullandım.

38 Ders - Henüz başlamadın

Ücretli Corona Eğitim Seti (Kapalı)

Başlangıç - Orta düzey

Corona Salon Görselleştime eğitim setinde bir iç mekan sahnesinin hazır modelleri ile birlikte baştan sona nasıl çizildiğini tüm aşamalarını adım adım göstererek anlattım. 3Ds Max 2020 , Corona 4.0 ve son aşamaları için de Photoshop programını kullandım.

51 Ders - Henüz başlamadın

Ücretli Vray Eğitim Seti (Kapalı)

Başlangıç - Orta düzey

Vray Banyo iç mekan eğitim setinde küçük bir mekanın nasıl kaliteli renderlarının alınacağını anlatıyorum. Post prodüksiyon için element render kullanımını detayları ile öğretiyorum. 3Ds Max 2018 , Vray 3.6 ve Photoshop kullanıyorum.

46 Ders - Henüz başlamadın

Ücretli Vray Eğitim Seti (Kapalı)

Orta - İleri düzey

Çok kapsamlı olan Vray dış mekan eğitim setinde yüksek bir binanın modellemesinden son final render aşamasına kadar havuz, bahçe, yol ve peyzaj detayları ile birlikte adım adım gösteriyorum. 3Ds Max 2017, Vray 3.5, Forest Pack Plugin ve Photoshop programlarını kullandım.

96 Ders - Henüz başlamadın

Ücretli Vray Eğitim Seti (Kapalı)

Başlagınç düzeyi

Yeni başlayanlar için en ideal olana vray iç mekan mutfak eğitim setinde modellemeden, aydınlatmaya, hazır modellerden render aşamasına kadar vray ile kaliteli render almayı adım adım gösteriyorum. 3Ds Max 2017 , Vray 3.6 ve Photoshop kullanıyorum.

36 Ders - Henüz başlamadın

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Başlagınç düzeyi

3Ds Max bina modelleme eğitim setinde ilk Autocad plan aşamasından son render aşamasına kadar bir binanın doğru bir şekilde adım adım nasıl modellendiğini anlatıyorum. 3Ds Max 2017 ve Vray 3.6 Kullanıyorum.

8 Ders - Henüz başlamadın

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Başlagınç düzeyi

Bu eğitim setinde internetten bulduğumuz bir TV sehpası modelini sadece fotoğrafına bakarak 3Ds Max ile birebir ölçülerde nasıl modellendiğini, malzemelendirilmesini ve stüdyo sahnesi oluşturmayı anlatıyorum.

6 Ders - Henüz başlamadın

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Başlagınç düzeyi

Bu eğitim setinde 3Ds Max'i hiç bilmeyen ve sıfırdan başlamak isteyenlere arayüz konusunu adım adım anlatıyorum. 3Ds Max'in genel arayüzünü tanıtıyorum ve arayüz ekranında görünen tüm komutların ne işe yaradıklarını tek tek örnekler vererek gösteriyorum.

16 Ders - Henüz başlamadın

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Başlagınç düzeyi

Bu eğitim setini 3Ds Max'e yeni başlayanlar için tasarladım. Eğer daha önce hiç Max ile mimari modelleme yapmadıysanız dahi bu eğitim seti ile ilk modelinizi oluşturup render alabileceksiniz. 3Ds Max 2017 - Vray 3.6

9 Ders - Henüz başlamadın

>