Online Sertifika Almaya Nasıl Hak Kazanırım?

Settifikaya hak kazanabilmek için yapılması gerekler.

01

Satın aldığınız Eğitim setlerimden herhangi birini izleyerek tamamlamış ve kendi bilgisayarınız başında uygulamış olmanız. 

02

Göndereceğim örnek sahnelerden bir tanesini tamamen kendi olanaklarınız ile çizerek, özgün bir render almanız.

03

Kendinize ait olan bu render görüntüsünü [email protected] üzerinden e-posta yolu ile paylaşmanız.

Sertifika için indirebileceğiniz örnek Autocad dosyaları

Dış Mekan Modelleme Eğitim Seti

Eğitim setini tamamladıysanız, aşağıdaki linkten örnek bir dış mekan planının autocad dosyasını indirebilir, ardından kendi özgün tasarımınız ile bu sahneyi modelleyip, render alarak bana gönderebilirsiniz.

Salon Modelleme Eğitim Seti

Eğitim setini tamamladıysanız, aşağıdaki linkten örnek bir salon planının autocad dosyasını indirebilir, ardından kendi özgün tasarımınız ile bu sahneyi modelleyip, render alarak bana gönderebilirsiniz.

Mutfak Modelleme Eğitim Seti

Eğitim setini tamamladıysanız, aşağıdaki linkten örnek bir mutfak planının autocad dosyasını indirebilir, ardından kendi özgün tasarımınız ile bu sahneyi modelleyip, render alarak bana gönderebilirsiniz.

Banyo Modelleme Eğitim Seti

Eğitim setini tamamladıysanız, aşağıdaki linkten örnek bir banyo planının autocad dosyasını indirebilir, ardından kendi özgün tasarımınız ile bu sahneyi modelleyip, render alarak bana gönderebilirsiniz.

Dış Mekan Modelleme Eğitim Seti

Eğitim setini tamamladıysanız, aşağıdaki linkten örnek bir dış mekan planının autocad dosyasını indirebilir, ardından kendi özgün tasarımınız ile bu sahneyi modelleyip, render alarak bana gönderebilirsiniz.

Online Eğitim Sertifikası Nedir?

ONLINE SERTİFİKA, e-eğitim şeklinde, internet üzerinden mesleki ve kişisel gelişim eğitimlere katılınması ve sonunda bu eğitimlere katılındığını kişilerin ispatlayabilmesi adına oluşturulan bir belgedir.

Adından da anlaşılacağı gibi fiziksel bir döküman değildir! Online olarak e-posta yolu ile gönderilen, bulut servislerinde depolanan, bir link sayesinde kolayca CV'nize yerleştirebileceğiniz, sorgulanabilir, son derece güvenli bir dökümandır.

Can Kuşkon - Sertifika Örneği

Sertifikanın Avantajları Nelerdir?

Sertifikaların amacı aldığınız eğitimi hakkı ile tamamladığınızın ve eğitmenden geçer not aldığınızın belgelenmesidir. Bu belge iş başvurularında kullanılabilir ve konu hakkındaki yetkinliğinizi belgeleme imkanı sunar.

Online setrifikayı CV'nize yerleştireceğiniz bir link ile sunabilirsiniz. Bu şekilde CV'yi inceleyen kişi anında sertifika belgenize ulaşabilir. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız veya web siteniz gibi online tüm oluşumlarda online sertifikayı paylaşabilirsiniz. Bu şekilde konu hakkındaki yetkinliğinizi sosyal çevrenize de yayma imkanına ulaşmış olursunuz.

İş başvurularımda işe yarar mı?

İşverenin çalışanı veya işe alınacak eleman üzerinde olumlu bir algıya sahip olması için tek şart elbette ki sertifika değildir. Bununla beraber deneyim ve referanslar da kontrol edilmektedir. Ancak insan kaynakları ekipleri tarafından bakılan ve dikkat edilen önceliklerin birincisinin deneyim, ikincisinin sertifika, üçüncüsünün de referanslar olduğu bir gerçektir. Sertifika programlarına katılım gösteren bir kişinin özgeçmişi daima daha fazla dikkat çekici olacaktır.

Sertifikanın Geçerliliği Var Mıdır?

Online sertifikaları tamamen kendi insiyatifim ile eğitimlerime katılmış, tamamlamış ve gereken yetkinliğe kavuşmuş kişilere göndermekteyim. Benim eğitimlerimden alacağınız sertifikalar her hangi başka bir kurum tarafından onaylanmış olmayacaktır! Yani benden alacağınız sertifika MEB veya autodesk onaylı değildir. 

Sertifika Hangi Eğitim Setleri İçin Geçerlidir?

Sertifika kazanmaya satın aldığınız herhangi bir eğitim setimi tamamlayarak hak kazanabilmeniz mümkündür.

Kimler Online Sertifika Almaya Hak Kazanabilir?

Online Eğitimlerimi tamamlayarak yeterli düzeye gelişmiş herkes sertifika almaya hak kazanabilir. Fakat bu durumu bana ispatlamanız gerekmektedir. Bunun için eğitim seti sırasında kullandığımız sahnenin dışında aşağıdan da indirebileceğiniz örnek bir autocad planı üzerinden yeni bir sahneyi tamamen kendi başınıza oluşturmanız ve benim ile paylaşmanız gerekmektedir. Sahnenizin render görüntüsü üzerinden yapacağım incelemeler ile varsa size  tamamlamanız gereken eksiklikleri de bildireceğim. Ardından sertifika almaya hak kazananların sertifikalarını e-posta yolu ile adreslerine göndermekteyim.

Sertifika Almayı Hak Etmek Zor Mudur?

Kesinlikle değildir. Böyle bir düşünceye kapılmanıza gerek yok. Fakat bana bu eğitimi gerçekten uyguladığınızı ve öğrendiğinizi ispatlamanız gerekmektedir. Bugüne kadar eğitimlerimi eksiksiz tamamlayan neredeyse herkesin istedikleri yetkinlik düzeyine eriştiklerini gözlemledim. Burada önemli olan husus bu işi ciddiye alarak çalışmanız ve kendinizi geliştirmenizdir. Bunu ancak göndereceğiniz özgün bir render çalışmanız üzerinden anlayabiliriz. Genel olarak bu aşamaya gelmiş herkes sertifika almaya doğal olarak hak kazanacaktır. 

>