3D Max Bina Modelleme Eğitim Seti

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Ücretsiz Eğitim Setleri

0% Henüz başlamadın

Başlagınç düzeyi

3Ds Max bina modelleme eğitim setinde ilk Autocad plan aşamasından son render aşamasına kadar bir binanın doğru bir şekilde adım adım nasıl modellendiğini anlatıyorum.

Konu ile ilgili Max ve Autocad dosyalarını ders sayfalarından indirebilirsiniz. Sorularınız olursa gene bana ders sayfalarının altından sorabilirsiniz. Her mesajı mutlaka yanıtlamaktayım. Yanıtlar e-posta adresinize otomatik olarak gelicektir.

Ayrıca bu eğitim seti hakkında veya ileride yayınlanacak eğitim setleri hakkında tüm yorum, öneri ve fikirlerinizi lütfen bana yazmaktan çekinmeyin. Ancak bu sayede ileride daha ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim setleri yayınlayabilirim. 

Eğer daha önce kaydolmadıysanız, videolara erişebilmek için buradan kayıt olmalısınız.

3D Max Bina Modelleme Eğitim Seti

Text lesson

ÜCRETSİZ Eğitim Seti Ders Dosyaları

Bina modelleme eğitim seti ders dosyaları.

Video lesson

1. Ders kapsamında bina autocad çizimlerini proje altlığı olarak 3d max programına doğru ölçek ile nasıl aktarılıp yerleştirildiğini anlatıyorum.

Video lesson

2. Ders kapsamında önceden oluşturduğumuz autocad altlığını kullanarak binaının zemin katı ile dükkan kısmı için kapı, pencere ve duvarlarının nasıl modellendiğini anlatıyorum.

Video lesson

3. Ders kapsamında önceden oluşturduğumuz zemin kat'ın üzerine doğru çıkarak ara katlar ile bina cephesinin nasıl modellendiğini anlatıyorum.

Video lesson

4. Ders kapsamında önceden oluşturduğumuz ara katların üzerine doğru çıkarak çatı katı'nın modellemesini anlatıyorum.

Video lesson

5. Ders kapsamında modellemesini bitirdiğimiz çatı katının üzerine parçalı kırma çatı'nın modellenmesini gösteriyorum.

Video lesson

6. Ders kapsamında modellemesini bitirdiğimiz yapının sıva cephesinin malzemelerini oluşturarak atamasının nasıl yapıldığını gösteriyorum.

Video lesson

7. ve son ders kapsamında tüm modelleme ve malzeme atamalarını bitirdiğimiz yapının güneş, kamera ve final render ayarlarının nasıl yapıldığını gösteriyorum.

>