Hesabım

Merhaba , aşağıda erişim hakkınız olan eğitim setlerini görebilirsiniz.

Premium Eğitim Setleri

Ücretsiz Eğitim Setleri

ÜCRETSİZ

Video/Dosyalar

Video/Dosyalar

3Ds Max bina modelleme eğitim setinde ilk Autocad plan aşamasından son render aşamasına kadar bir binanın doğru bir şekilde adım adım nasıl modellendiğini anlatıyorum. Konu ile ilgili Max ve Autocad dosyalarını ders sayfalarından indirebilirsiniz. Sorularınız olursa gene bana ders sayfalarının altından sorabilirsiniz. Her mesajı mutlaka yanıtlamaktayım. Yanıtlar e-posta adresinize otomatik olarak gelicektir. Ayrıca bu eğitim seti hakkında veya ileride yayınlanacak eğitim setleri hakkında tüm yorum, öneri ve fikirlerinizi lütfen bana yazmaktan çekinmeyin. Ancak bu sayede ileride daha ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim setleri yayınlayabilirim.  Eğer daha önce kaydolmadıysanız, videolara erişebilmek için buradan kayıt olmalısınız.

8 Adet Ders - Başlagınç düzeyi

ÜCRETSİZ

Video/Dosyalar

Video/Dosyalar

Bu eğitim setinde internetten bulduğumuz bir TV sehpası modelini sadece fotoğrafına bakarak 3Ds Max ile birebir ölçülerde nasıl modellendiğini anlatıyorum. Modellemenin ardından resimdekine en yakın olacak şekilde malzemelendirmesini de gösteriyorum. Finalde de bir stüdyo sahnesi oluşturarak bu mobilyanın gerçekçi render'ını alıyoruz.

6 Adet Ders - Başlagınç düzeyi

ÜCRETSİZ

Video

Video

Bu eğitim setinde 3Ds Max'i hiç bilmeyen ve sıfırdan başlamak isteyenlere arayüz konusunu adım adım anlatıyorum. 3Ds Max'in genel arayüzünü tanıtıyorum ve arayüz ekranında görünen tüm komutların ne işe yaradıklarını tek tek örnekler vererek gösteriyorum. Mimari modelleme konusunda hangi komutların daha önemli olduğunu ve hangilerinin pek kullanılmadığını detaylı bir şekilde açıklıyorum.  

16 Adet Ders - Başlagınç düzeyi

ÜCRETSİZ

Video/Dosyalar

Video/Dosyalar

Bu eğitim setini 3Ds Max'e yeni başlayanlar için tasarladım. Eğer daha önce hiç Max ile mimari modelleme yapmadıysanız dahi bu eğitim seti ile ilk modelinizi oluşturup render alabileceksiniz. 3Ds Max iç meakan modelleme eğitim setinde bir mutfak alanın ilk Autocad plan aşamasından son render aşamasına kadar doğru bir şekilde adım adım nasıl modellendiğini anlatıyorum. Temel malzeme ve ışık ayarlarını gösteriyorum. Konu ile ilgili Max ve Autocad dosyalarını da ders sayfalarından indirebilirsiniz. Sorularınız olursa gene bana [email protected] mail adresine yazarak soru  sorabilirsiniz. Her mesajı mutlaka yanıtlamaktayım.

9 Adet Ders - Başlagınç düzeyi

Aşağıdaki form üzerinden ad, soyadı ve şifre değişikliği işlemlerini yapabilirsiniz.