Ücretsiz 3Ds Max İç Mekan Eğitim Seti

ÜCRETSİZ Eğitim Seti

Ücretsiz Eğitim Setleri

0% Henüz başlamadın

Başlagınç düzeyi

Bu eğitim setini 3Ds Max’e yeni başlayanlar için tasarladım. Eğer daha önce hiç Max ile mimari modelleme yapmadıysanız dahi bu eğitim seti ile ilk modelinizi oluşturup render alabileceksiniz.

3Ds Max iç meakan modelleme eğitim setinde bir mutfak alanın ilk Autocad plan aşamasından son render aşamasına kadar doğru bir şekilde adım adım nasıl modellendiğini anlatıyorum. Temel malzeme ve ışık ayarlarını gösteriyorum.

Konu ile ilgili Max ve Autocad dosyalarını da ders sayfalarından indirebilirsiniz. Sorularınız olursa gene bana [email protected] mail adresine yazarak soru  sorabilirsiniz. Her mesajı mutlaka yanıtlamaktayım.

Ücretsiz 3Ds Max İç Mekan Eğitim Seti

Text lesson

ÜCRETSİZ Eğitim Seti Ders Dosyaları

Ücretsiz iç mekan eğitim seti ile ilgili tüm indirilebilir ders dosyaları.

Video lesson

1. Ders kapsamında mutfak  autocad çizimlerini proje altlığı olarak 3d max programına doğru ölçek ile nasıl aktarılıp yerleştirildiğini anlatıyorum.

Video lesson

2. Ders kapsamında önceden oluşturduğumuz autocad altlığını kullanarak mutfak zeminini, penceresini, tavanını ve duvarlarının nasıl modellendiğini anlatıyorum.

Video lesson

3. Ders kapsamında önceden oluşturduğumuz objelerin mazlemelerini oluşturuyoruz. Ardından ilk render'ı alabilmek için vraysun yerleştiriyoruz ve malzemelerimizin detaylarını görebilmek için bir render alıyoruz.

Video lesson

4. Ders kapsamında mutfağımızın sabit tezgahlarını ve tezgah altı dolaplarını modellemeye başlıyoruz. Ardından malzeme atamalarını yapıyoruz.

Video lesson

5. Ders kapsamında tezgah üstü dolapların modellemesini ve malzeme atamalarını yapıyoruz.

Video lesson

6. Ders kapsamında tezgahın karşısındaki boy dolaplarını modelliyoruz. Malzemelerini hazırlıyoruz.

Video lesson

7. Ders kapsamında iç mekanın aydınlatılması için IES aydınlatmaları yerleştiriyoruz. Spotlarını modelliyoruz.

Video lesson

8. Ders kapsamında pencerenin dışına bir fon atıyoruz ve önüne perdelerini çiziyoruz. Ardından Final Render ayarlarını yaparak render alıyoruz.

>