eğitim seti hakkında

 • Bu konu 3 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 2 yıl 8 ay önce tarafından güncellenmiştir.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • #13947

  öncelikle merhabalar…ücretsiz yayınladığınız dersler üzerinden çalışmaya başladım, anlatımınız ve kullandığınız pratik yöntemler gerçekten çok başarılı bu sebeple size teşekkür ediyorum. ben ücretli olan her iki setinizi de almak istiyorum fakat dış mekan görselleştirme neden bu kadar pahalı tam olarak anlayamadım acaba yanlışlık mı var diye düşündüm. eğer fiyat doğru ise ve ben sadece iç mekan eğitim setini alır isem bu bana dış mekan görselleştirme konusunda da yeteri kadar bilgi verir mi bir diğer sorum ise Vray kurulumu ve nasıl kullanılacağı yönünde eğitim bahse konu eğitimleriniz içinde mevcut mu?
  alakanız için şimdiden teşekkürler…

  #13948

  Can Kuşkon
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  Dış mekan eğitim seti çok daha kapsamlı olduğu için daha pahalı. Yani örneğin iç mekan eğitim setinde 3 saatlik video içerik varken dış mekan eğitim setinde 13 saatlik içerik mevcut.

  İç mekan eğitim setinde bir mutfak modeli üzerinden iç mekan modelleme ve görselleştirme aşamalarını anlatıyorum. Yani Sadece bir mutfağı anlatıyorum.

  Dış mekan eğitim setinde ise komple bir binayı cephesi çevresi, peyzajı, havuzu tüm detayları ile anlatıyorum. Eğer yeni başladıysanız size tavsiyem önce iç mekan eğitim setini alıp bitirmeniz. Ardından dış mekanı almanız. İkisini birlikte alırsanız yeni başlanngıç açısından biraz fazla gelebilir. Aşağpıdak linklerde render görüntülerini inceleyebilirsiniz.

  İç Mekan Mutfak Modelleme Eğitim Seti: https://kuskon.com/3d-max-vray-egitim-seti/
  Dış Mekan Bina Modelleme Eğitim Seti: https://kuskon.com/3ds-max-vray-dis-mekan-modelleme-egitim-seti/

  #13949

  Can Kuşkon
  Anahtar yönetici

  Vray kurulumu anlatmıyorum. Bunu kendin sağlaman lazım. Vray kullanımı yönünde bilgiler tabiki veriyorum. Ücretsiz eğitim videolarımda gödüğün gibi anlatımım o şekilde ilerliyor

  #13950

  Can Bey;
  Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Aslında soruyu yanlış sordum. 3DS Max te modelleme adına hiçbir problemim yok çok kompleks olmadığı sürece amorf yüzeyler dahil modelleme konusunda bir problemim yok. Benim asıl problemim vray kullanarak render almak malzeme atamak ışık ayarları gibi sorunlarım var. Örnek vermek gerekirse dış mekan eğitim setinde bulunan binayı rahatlıkla modelleyebilirim ama sizin yaptığınız gibi gerçekçi materyalller kullanarak gerçekçi render alamam. Aslında öğrenmek istediğim tamamen bu yani vray kullanarak ya da kullanmadan sizin çalışmalarınızda ki gerçekçi render kalitesini yakalayabilmek. Bu konuda bana vereceğiniz tavsiyeye samimiyetinize güvenerek uyacağım. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
  Teşekkürler…

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

>